Strasznie Fajna Choinka w Straszynie 2020

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za przygotowanie i zawieszenie ozdób na naszej Straszyńskiej Choince (na wzór Strasznie Fajnego Dnia Dziecka nazwaną Strasznie Fajną Choinką w Straszynie :-)! Po raz kolejny drodzy mieszkańcy pokazaliście, że można coś zrobić razem i dać innym trochę uśmiechu, nawet w tych trudnych czasach.  Dziękujemy!!!

Ozdoby naprawdę robią niesamowite wrażenie. W szczególności te wykonane ręcznie i z materiałów z recyclingu.  Na zdjęciach widoczna jest tylko część z niesamowitych ozdób dlatego zachęcamy do oberzenia choinki na żywo.

Przy tej okazji chcieliśmy Wam wszystkich życzyć pogodnych i radosnych Świąt abyśmy w przyszłym roku mogli ubierać Strasznie Fajną Choinkę bez maseczek i konieczności zachowania dystansu społecznego.

PS. Chcielibyśmy podziękować również wszystkim osobom, które społecznie włączyły się w przygotowanie dzisiejszej akcji,  poświęcając swój czas i środki finansowe.  A pracy było sporo, począwszy od  zorganizowaniu choinki, oświetlenia, nagród a skończywszy na zadbaniu o bezpieczny przebieg samego przyozdabiania.  Podziękowania za organizację dla Rady Sołeckiej, Sołtysa, Radnych Gminnych ze Straszyna, Pana Mirka (za przyjazd odrestaurowanym samochodem), Pani Małgosi za ręczne przyozdobienie każdej torby oraz wszystkich innych, którzy pomagali. DZIĘKI WIELKIE!